Круглосуточно 24/7:   +38 097 191 02 03

Послуги

Кодування
Вивід із запою
Обрив запою на дому
Підшивка
Зняття ломки
УБОД

Кодування від алкоголізму різними способами:




Алкоголізм – це захворювання, викликане частим, систематичним вживанням міцного алкоголю, з подальшим потягом до них, ця жахлива хвороба здатна привести до фізичних і психологічних розладів людини. Існує доведений факт, що алкоголіки самі собі вкорочують вік своїм способом життя, а якщо вчасно не допомогти людині, то такий спосіб життя ні до чого доброго його не приведе. Якраз через те, що в поодинці і без належної допомоги людині досить важко відмовитися від вживання алкогольних напоїв, центр Detox Clinic в місті Хмельницький радить вдатися до лікування за допомогою кодування.
         
Даний вид лікування полягає в створенні негативного рефлексу на спиртне шляхом впливу на свідомість і підсвідомість пацієнта. Наш центр детоксикації, розташований в місті Хмельницький, пропонує кілька видів кодування і алкоголізму, а саме:

1. Кодування за методом Торпедо, що грунтується на внутрішньовенному введенні препаратів в організм. При подальшому випивання спиртних напоїв, у людини знаходиться під впливом препаратів з’являються симптоми важкої форми відправлення: слабкість, нудота, блювота, сильні запаморочення, і інші. В результаті даного виду кодування у людини формується негативне ставлення до спиртного;

2. Кодування за методом Шичка – є одним з найбільш незвичайних способів кодування від алкоголізму. Його особливість полягає в тому, що людина повинна систематично працювати над собою по розробленій системі, завдяки якій поступово він самостійно позбавляється від залежності;

3. Кодування за методом Довженка – один з варіантів кодування, який можна назвати самим гуманним з усіх. Суть його в тому, щоб допомогти пацієнтові визнати, що він хворий і підштовхнути до вирішення самостійно відмовитися від спиртного. Потрібно розуміти, що будь-який з видів кодування здатний допомогти пацієнтові тільки в разі усвідомлення, їм даного вибору і за підтримки близьких людей. Кодування в Хмельницькому, з центром детоксикації Detox Clinic це можливість допомогти собі або близьким вже сьогодні.

Вивід із запою на дому в Хмельницькому




У Хмельницькій області офіційно проживає близько 24 тисяч осіб, на кожні десять тисяч жителів Хмельницької області припадає 178 хворих на алкоголізм, які перебувають на обліку в Хмельницькому обласному наркологічному диспансері.
            
Алкоголізм це досить серйозне захворювання, до якого багато хто ставиться несерйозно, також, варто відзначити, що алкоголь відноситься до наркотичних отрут і частина випитого надовго залишається в організмі употребившего. У мозковій тканині алкоголь затримується до 15 днів. Часте вживання алкоголю веде за собою погіршення стану і здоров’я людини, через пов’язаних з його п’янкими, токсичними і викликають залежність властивостями. На ранніх стадіях, на дане захворювання мало хто звертає увагу, що в майбутньому призводить до розвитку даної хвороби і її переходом на пізні стадії, на яких можуть з’явитися такі ускладнення як: захворювання печінки, хвороби серця, інсульт, панкреатит, гіпоглікемія, тремор. Висновок із запою в місті Хмельницький це лише один із напрямів послуг, які надає наш центр детоксикації Detox Clinic.

Що таке запій? Це важкий стан, в якому людина тривалий період часу вживає міцні алкогольні напої. Запій супроводжується сильним алкогольною інтоксикацією, в деяких випадках, можливі напади депресії. Зазвичай такий стан характерно для алкоголізму, на другий і третій його стадіях. Тривала алкогольна інтоксикація здатна спровокувати незворотні зміни в організмі людини, а іноді може призвести до летального результату.

В період виведення з запою в стаціонарі нашого центру в місті Хмельницький за вами цілодобово стежитимуть професійні дипломовані лікарі з багаторічним стажем. У комплекс виведення з запою або ж детоксикації в нашому стаціонарі входять: діагностика, консультація і вітамінотерапія. Детоксикація – це процес очищення організму від різного виду токсичних речовин, які містяться в алкогольних напоях. Під час лікування, ми використовуємо тільки перевірені на практиці методики і препарати, сертифіковані і перевірені міністерством охорони здоров’я серед яких:
– крапельниці з різними розчинами, в залежності від тяжкості стану пацієнта і показань, для відновлення електролітичного балансу і усунення зневоднення організму.
– серцеві препарати, ноотропні препарати, що підвищують розумову діяльність і нормалізують настрій.
– седативні і снодійні засоби для зняття тривоги і нормалізації сну, варто відзначити, що у виведенні з запою не останню роль відіграє підтримка близьких людей.

Все лікування запою проходить в максимально комфортних для пацієнта умовах. У клініці присутній душ, пральня, телевізори в кожній палаті, wi-fi. Просимо також звернути вашу увагу на те, що весь медперсонал має відповідне медичну освіту, сучасні знання та мають багаторічний практичний досвід, що підтверджується дипломами та сертифікатами, а клініка має ліцензію МОЗ. Висновок із запою в Хмельницькому, з нашим центром детоксикації Detox Clinic це можливість вже сьогодні врятувати своє майбутнє.

Звертаємо вашу увагу на те, що весь мед. персонал має відповідне медичну освіту, що підтверджується дипломами та сертифікатами, а клініка має ліцензію МОЗ.

Обрив запою на дому в Хмельницькому



Запій – це поширена проблема, не кажучи вже про виведення з запою, який повинен включати в себе і різні медикаментозні методи, і психотерапевтичні.

Так що ж таке виведення з запою і для чого він потрібен?

На сьогоднішній день, є велика кількість методик виведення з запою: починаючи від народних рад бабусі з села і закінчуючи медикаментозним лікуванням – обривом запою в спеціалізованих клініках. Існує думка, що обірвати тривалий запій можна легко, без допомоги фахівців. Як підсумок, у залежного розвивається пролонговану алкогольне сп’яніння, що викликає збільшення патологічних порушень і ускладнення психологічного статусу.

Принципи обриву запою в Хмельницькому полягають в:
– фізична діагностика.
– психоемоційна діагностика.
– детоксикація організму пацієнта.
– вироблення відрази до будь-яких алкогольних запахів на рівні рефлексів організму.
– повернення в соціум і спостереження раніше залежного у психолога.

Однак, медикаменти гарні тільки на ранніх стадіях, коли хворий не настільки залежний від вживання. Для позбавлення від запою, як і в випадку з діагностованим алкоголізмом на більш пізніх термінах, в Хмельницькому застосовується втручання медиків і психотерапевтів.

Обрив запою, з подальшою ліквідацією алкоголізму з життя людини, має і свої психологічні нюанси, на рішення деяких з них буде потрібно тривалий період. У період обриву запою в Хмельницькому, пацієнти не тільки реабілітують втрачені навички та вміння, а й знаходять нові, а також, створюють абсолютно нову, адаптовану для соціуму, модель поведінки і навчаються насолоджуватися життям без алкоголю.

Особливу увагу, також, варто приділити програмі реабілітації. Так як тривалий запій розвиває небезпечні як психічні, так і фізичні захворювання, що стосуються всіх галузей життєвої діяльності людини, то, досить часто, як підсумок запою, психологічна і соціальна системи сильно пошкоджені і у залежного відзначається, також, спотворене сприйняття реальності. Для воскресіння і підтримки адекватної особистості в Хмельницькому застосовують інноваційну програму реабілітації. Коректно розпланований процес обриву запою з подальшим відновленням допоможе пацієнту, в подальшому, утриматися від спокуси і не повернутися до згубної звички.
Звертаємо вашу увагу на те, що весь мед. персонал має відповідне медичну освіту, що підтверджується дипломами та сертифікатами, а клініка має ліцензію МОЗ.

Підшивка від алкоголизму



Повністю кине пити при алкогольної залежності, завдяки одній тільки силі волі змогли одиниці, саме тому, фахівці нашої клініки в Хмельницькому, радять після виведення з запою відразу ж вдатися до підшивці. Найчастіше, підшивка є останньою стадією терапії та перед початком цієї процедури, в обов’язковому порядку, потрібно пройти повну детоксикацію, яку також можна пройти в Хмельницькому, в центрі Detox Clinic.

Підшивка від алкоголізму, найчастіше, проводиться препаратом Еспераль. Основна мета даної процедури полягає в імплантації препарату, який повільно розсмоктується в організмі, тим самим, постійно підтримує в крові, потрібну для отримання результатів, концентрацію дисульфіраму – найпоширенішого препарату, який використовується при лікуванні алкоголізму в Хмельницькому. Поки в організмі людини відсутня алкоголь, Еспераль практично нешкідливий, але при вживанні алкоголю, викликає реакцію схожу з симптомами інтоксикації, яка діє на найважливіші органи і нервову систему людини. Відбувається це через те, що препарат змінює розщеплення клітин алкоголю в організмі людини. Після самої процедури підшивки, підтримка додатковими ін’єкціями і прийом таблеток стають не потрібними, не те що раніше, коли потрібно було щодня стежити, чи не пропустив пацієнт прийом препаратів.

Самостійно витягти препарат з організму практично не можливо. По-перше, підшивку роблять в досить незручні місця, а по-друге підшивається не одна капсула, а саме гель, який вже вбирається в підшкірний жир.

Підшивка, на відміну від кодування, викликає відразу до алкоголю на більш високому рівні, іноді, навіть доходить до непереносимості запаху алкоголю, але головна відмінність медикаментозного лікування це те, що після підшивки, людина гарантовано, буде знаходитися під захистом від вживання алкоголю. В середньому підшивка в Хмельницькому розрахована на термін близько 3-х років, так як в разі даного виду лікування, препарат впроваджують в підшкірний жир, в якому він здатний так довго збережуться.
Кваліфіковані фахівці Detox Clinic оцінять психологічний і фізичний стан пацієнта для призначення відповідного виду лікування від алкоголізму.

Зняття алкогольної ломки в Хмельницькому



Часто випиває, повільно знищує себе. Алкогольна ломка сповіщає про наявність алкоголізму.

Так як же зняти ломку у залежного? Щоб зняти ломку у людини, без гострої залежності, досить буде просто рясно попити і прийняти ліки від головного болю.

А ось у залежних, які перебувають в запої, зі зняттям ломки все складніше: як з ранку, так і на протязі дня їм доводиться приймати хоча б невеликі порції алкоголю. І це тільки для усунення фізичних симптомів. Інтоксикація наростає, загальний стан стає все гірше.
Зняти ломку допоможе лікування в Хмельницькому.
Ломка – складне згубний стан організму, спровоковане припиненням надходження алкоголю в організм.

Спершу, при ламанні, ставлять крапельницю з фізрозчином і вітамінами, ніж відновлюють електролітичний баланс в організмі. Людині з ломкою, в першу чергу, потрібен тривалий сон для відпочинку нервової системи, якого домагаються за допомогою снодійних та заспокійливих. Для усунення ломки в Хмельницькому, підбираються медикаменти для повної детоксикації, відновлення психічного стану. Додатково, для підтримки людини при виведенні з ломки в Хмельницькому, під контролем фахівців, хворому призначають серцеві препарати, судинорозширювальні і діуретичні ліки.

При знятті ломки в Хмельницькому у залежних людей можна спостерігати:

– нудоту / блювоту.
– нестійкий нервовий стан.
– перебої сну.
– головний біль.
– тахікардію.
– нестабільність тиску.
– слабкість організму.
– тремор.
– підвищене потовиділення.
– галюцинації.

Для повного зняття ломки в Хмельницькому, крім, повного обмежування себе від вживання спиртного, людині потрібно заново поглянути на своє життя для відсторонення від старих шкідливих звичок, а також кола спілкування, який постійно пропонує людині випивку. Допомогти в цьому можуть психотерапевти в Хмельницькому.

Найчастіше, люди, які використовують медикаментозні методи, для зняття ломки, знову починають зловживати алкоголем. Тільки планове лікування, що буде включати в себе детоксикацію, кодування, подальшу реабілітацію, дадуть можливість домогтися успіху в боротьбі з алкогольною ламкою.

У стаціонарі клініки в Хмельницькому створені найкращі з можливих умови, що дозволять в повній мірі відновити здоров’я і зняти ломку.

УБОД — ультра быстрая опийная детоксикация



Ультра швидка опійної детоксикація (УБОД) застосовується у випадках коли людина дуже сильно залежимо від опіатних наркотичних речовин і його треба швидко і без мук, страждань вивести зі стану ломки. Завдяки новітнім технологіям існує антидот опіатів, називається він – налоксон. Воно, потрапивши в організм пацієнта витісняє наркотичну речовину. Завдяки цьому антидот опіати швидко припиняють свою дію і виводяться з організму людини приблизно на 1-2 години, і в результаті цього, після розвиваються важкі симптоми ломки.

До того як ввести в організм налоксон, пацієнт вводиться в наркоз, для того щоб не відчувати хворобливих відчуттів. Через це ломка не проходить болісно, ​​а медикаментами можна легко зняти її прояви. Через 4-6 годин наркотичну речовину покидає організм повністю, а важкі наслідки (ломка) проходить. Після цього лікар відключає пацієнта від наркозу, і людина приходить до тями.

 Після УБОД також в деяких випадках можна помітити деякі прояви, такі як: сльозотечі, пітливість, нездужання, нудота або ж дискомфорт в м’язах. В одних випадках вони швидко проходять, а в інших відсутні взагалі, тобто людина прокидається в гарному самопочутті.

Дана процедура коштує свого часу, бо вона дозволяє швидко і без ускладнень впоратися з ламкою та наркотичною залежністю на першій стадії.