Круглосуточно 24/7:   +38 097 191 02 03

Лікування алкоголізму

Лікування алкогольної залежності в Хмельницькому

Людина, котра доволі часто зловживає алкоголем – повільно знищує себе і виробляє в своєму організмі алкогольну залежність.
Ломота в тілі після спиртних напоїв свідчить про наявність алкогольної залежності. Для купірування цього стану у людини, котра не страждає на алкогольну залежність, буде достатньо вживання великої кількості води і прийому препаратів від головного болю. А ось у людей, що знаходяться вже в алкогольному запої, все складніше: вранці, протягом дня, їм доводиться приймати нові порції спиртного. Це потрібно лише для зняття важких хворобливих симптомів алкогольної залежності. Інтоксикація наростає, і загальний стан стає стає дедалі тяжчим. Зняти ломоту допоможе лікування алкоголізму в Хмельницькому.
Ломота в тілі або абстинентний синдром – важкий патологічний стан організму, викликаний припиненням надходження алкоголю в організм людини.
Спершу, при лікуванні абсинентного синдрому (ломки) в Хмельницькому, ставлять крапельницю з сольовим розчином, за допомогою якої, відновлюють електролітний баланс у крові, органах та тканинах, завдяки чому поліпшується функціонування всіх систем організму. Після цього, для усунення алкогольної залежності в Хмельницькому, підбираються медикаменти, які зв’яжуть і виведуть токсини з органів людини, нормалізують загальний стан, зроблять психіку адекватною. Для цього спеціалісти нашої клініки використовують абсорбенти, вітаміни, антидепресанти, транквілізатори, нейролептики, сечогінні препарати та судинорозширювальні ліки.

При алкогольній залежності в Хмельницькому у людей можна спостерігати:
– Нудоту.
– Нестабільний нервовий стан.
– Перебоі сну.
– Головний біль.
– Тахікардію.
– Нестабільність тиску.
– Слабкість організму.
– Тремор.
– Підвищення потовиділення.
– Галлюцінаціі.
Для повного лікування алкогольної залежності в Хмельницькому, крім повного обмеження себе від вживання спиртного, людині потрібно знову поглянути на своє життя для позбавлення від старих шкідливих звичок, а також кола спілкування, в якому постійно пропонували спиртне. Допомогти в цьому можуть наші спеціалісти та лікарі.
Найчастіше, люди використовують медикаментозні методи для виходу з чергового запою, в результаті чого, знову починають зловживати алкоголем. Тільки заплановане лікування алкогольної залежності в Хмельницькому, що буде включати детоксикацію, кодування та подальшу реабілітацію, надасть можливість досягти успіху в боротьбі з алкогольною залежністю.

У стаціонарі клініки в Хмельницькому створені найкращі умови, з усіх можливих, що дозволять в повній мірі відновити Ваше здоров’я.