Круглосуточно 24/7:   +38 097 191 02 03

Лікування запою Хмельницький

У стаціонарі пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом важливого, уважного, а, головне, професійного та компетентного медичного персоналу, а клініка оснащена необхідним обладнанням та інструментарієм для діагностики, а також препаратами для лікування.

Обрив запою вдома

Обрив запою вдома : включає в себе виїзд бригади швидкої допомоги, попередню діагностику (вимірювання тиску, температури, об’єктивну оцінку тяжкості стану

Зняття ломки

Лікування хімічної залежності а також очищення організму від наркотичних речовин називається – детоксикація. Коли відбувається детоксикація, то в організм пацієнта вводяться ліки, які швидше виводять наркотичні речовини і його продукти розпаду в організмі.

Кодування

Звичайно, позбавитися від алкоголізму повністю дуже важко і не кожному під силу. Більшість людей намагаються захистити від цієї проблеми своїх близьких дивлячись на те, як вони страждають.

Центр детоксикації Detox Clinic

При зверненні в центр детоксикації http://www.detox-clinic.km.ua ви не будете поставлені на облік, вся інформація є суто конфіденційною і не передається третім особам. Ви не зобов’язані вказувати свої справжні ПІБ або адресу прописки, якщо не вважаєте за потрібне.
В період лікування в стаціонарі за вами цілодобово стежитимуть професійні дипломовані лікарі з багаторічним стажем. Всі мед. препарати сертифіковані і перевірені міністерством охорони здоров’я. І пам’ятайте: «Не чекайте, поки все пройде саме собою. Алкоголізм, як і наркоманія – це хвороба, і потребує лікування ».

“Алкоголизм — это порождение варварства — мертвой хваткой держит человечество со времен седой и дикой старины и собирает с него чудовищную дань, пожирая молодость, подрывая силы, подавляя энергию, губя лучший цвет рода людского.” — Джек Лондон

Послуги

Кодування
Лікування запою в стаціонарі
Обрив запою вдома
Підшивка
Зняття ломки
УШОД
Комплекс детоксикації в Хмельницькому

Кодування від алкоголізму різними способами:

Кодування від алкоголізму за методом Торпедо;
Кодування від алкоголізму за методом Шичка;
Кодування від алкоголізму за методом Довженка;
Підшивка від алкоголізму препаратом Еспераль;
Комплекс детоксикації в Хмельницькому.

Звичайно, позбавитися від алкоголізму повністю дуже важко і не кожному під силу. Більшість людей намагаються захистити від цієї проблеми своїх близьких дивлячись на те, як вони страждають. Існує доведений факт, що алкоголіки самі собі вкорочують вік своїм способом життя, а якщо вчасно не допомогти людині, то такий спосіб життя ні до чого доброго його не приведе. Відмовилися від спиртного або колишні алкоголіки, або люди ,що перейшли на тверезий спосіб життя. Вони повинні для себе зробити вибір і правильно розставити життєві пріоритети. на сьогоднішній день є різні способи, препарати, які в силах впоратися з алкоголізмом. Одними з найбільш дієвих методів в наш час вважають – кодування і підшивку.

Лікування запою Хмельницький

У стаціонарі пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом важливого, уважного, а, головне, професійного та компетентного медичного персоналу, а клініка оснащена необхідним обладнанням та інструментарієм для діагностики, а також препаратами для лікування.
У комплекс детоксикації в стаціонарі входять: діагностика, консультація, вітамінотерапія, що дуже важливо при алкогольній інтоксикації, так як спостерігається нестача вітамінів групи В, крапельниці з різними розчинами, в залежності від тяжкості стану пацієнта та показань для відновлення електролітичного балансу, усунення зневоднення організму, серцеві препарати, ноотропні препарати, що підвищують розумову діяльність і нормалізують настрій, седативні та снодійні засоби для зняття тривожного стану і нормалізації сну. Після гострого періоду дуже важлива здорова домашня їжа і чистка організму від решти продуктів отруєння, відновлювальна терапія.
Все лікування проходить в максимально комфортних умовах. У клініці присутній душ, пральня, телевізори в кожній палаті, wi-fi. Звертаємо вашу увагу на те, що весь медичний персонал має відповідну медичну освіту, що підтверджується дипломами та сертифікатами, а клініка має ліцензію МОЗ.

Обрив запою вдома

Обрив запою вдома : включає в себе виїзд бригади швидкої допомоги, попередню діагностику (вимірювання тиску, температури, об’єктивну оцінку тяжкості стану пацієнта), консультацію, складання історії хвороби (доза, стаж вживання, тривалість запою), після цього, медичний персонал проводить, як правило, такі маніпуляції: ін’єкції вітамінів, анксіолітиків (зняття тривожного стану), серцевих препаратів, інфузійна терапія (крапельниця з необхідними ліками), седація пацієнта (снодійні і заспокійливі засоби), під час запою, при відмові від спиртного, хворий не може заснути без медикаментозної допомоги). Весь цей час мед. працівники спостерігають за станом пацієнта, а по закінченню маніпуляцій, дають необхідні рекомендації для уникнення рецидиву, препарати для подальшого лікування. Звертаємо вашу увагу на те, що весь медичний персонал має відповідну медичну освіту, що підтверджується дипломами та сертифікатами, а клініка має ліцензію МОЗ.

Підшивка від наркотика

Кодування, а також наркоблокада – це просто, якісно і ефективно, для того щоб запобігти розвитку залежності від наркотика і повернення до вживання. Процес блокування проводитися тільки після невеликого курсу лікування і адаптації в соціумі. В організм можуть вводити наркоблокатори різними способами: за допомогою імплантації або ж таблеток, але природно перш ніж вдаватися до кодування, необхідна консультація з наркологом, психологом і фахівця з питань хімічної залежності.

Кодування від наркотиків ефективно при вживанні різних наркотиків. Як тільки ліки потрапляють в організм пацієнта, лікувальний препарат блокує дію наркотику і людина, коли приймає наркотик не відчуває почуття ейфорії, не відчуває зміна його свідомості і дію наркотику. Як всім відомо, поки сама людина не повірить в свої сили і у нього не з’явиться бажання вилікуватися, то результат не може бути стовідсотковим, саме тому в центрі детоксикації у нас працюють досвідчені психологи, соціальні педагоги, психотерапевти і фахівці з хімічної залежності.
 Дуже важливий момент, щоб до моменту введення ліки, в організмі пацієнта не було наркотиків. Саме для цього людині потрібно відвідати курс детоксикації та також попрацювати з психологом.

Зняття наркотичної ломки

Лікування хімічної залежності а також очищення організму від наркотичних речовин називається – детоксикація. Коли відбувається детоксикація, то в організм пацієнта вводяться ліки, які швидше виводять наркотичні речовини і його продукти розпаду в організмі. Крім цього при даній процедурі полегшується сам стан хворого, тобто полегшується ломка, а саме: пропадає тривожність, спазми, біль, чхання, безсоння та інше.Для того щоб швидко і максимально безболісно вирішити вашу проблему, вам необхідно звернутися в клініку, особливо, коли наркоманія метадонова або опійна. Ці два види самостійно важко переносяться і загрожують болючою ломотою.

Наркотичні речовини при регулярному споживанні мають властивість накопичуватися в організмі і зберігатися роками. Відповідно – всі ці токсини з організму потрібно виводити.Якщо ви відвідуєте сауну, лазню або ж катуєте себе фізичними навантаженнями – це добре, але не ефективно, адже повністю токсини вивести без допомоги медичного втручання неможливо. Тому ці способи можуть стати додатковими методами в боротьбі з наркотичною залежністю. Займає детоксикація приблизно від 5 до 10 днів, курс в основному призначається виходячи з віку пацієнта, індивідуальних особливостей, кількості вживаного наркотику та стадії. Після проведення медикаментозного лікування, потрібно звернутися в реабілітаційний центр для отримання подальшої допомоги.

УШОД — ультра швидка опійної детоксикація

Ультра швидка опійної детоксикація (УБОД) застосовується у випадках коли людина дуже сильно залежимо від опіатних наркотичних речовин і його треба швидко і без мук, страждань вивести зі стану ломки. Завдяки новітнім технологіям існує антидот опіатів, називається він – налоксон. Воно, потрапивши в організм пацієнта витісняє наркотичну речовину. Завдяки цьому антидот опіати швидко припиняють свою дію і виводяться з організму людини приблизно на 1-2 години, і в результаті цього, після розвиваються важкі симптоми ломки.

До того як ввести в організм налоксон, пацієнт вводиться в наркоз, для того щоб не відчувати хворобливих відчуттів. Через це ломка не проходить болісно, ​​а медикаментами можна легко зняти її прояви. Через 4-6 годин наркотичну речовину покидає організм повністю, а важкі наслідки (ломка) проходить. Після цього лікар відключає пацієнта від наркозу, і людина приходить до тями.
Після УБОД також в деяких випадках можна помітити деякі прояви, такі як: сльозотечі, пітливість, нездужання, нудота або ж дискомфорт в м’язах. В одних випадках вони швидко проходять, а в інших відсутні взагалі, тобто людина прокидається в гарному самопочутті. Дана процедура коштує свого часу, бо вона дозволяє швидко і без ускладнень впоратися з ламкою та наркотичною залежністю на першій стадії.

Комплекс детоксикації в ХмельницькомуАлкогольна залежність – головна проблема не тільки пацієнта, але і його рідних, близьких, друзів. Виходить, що одна хвороба псує життя практично всім оточуючим.

Комплекс детоксикації в Хмельницькому є першим кроком на шляху одужання і подальшого результативного лікування. При цьому є кілька важливих факторів: бажання самого залежного, а також професійний підхід. Гарантоване зняття алкогольної ломки в Хмельницькому проводиться у клініці Detox Clinic, де працюють кращі лікарі з багаторічним практичним стажем.

Необхідність детоксикації від алкоголюПроцес необхідний в разі отруєння спиртним. Досить часто потрібна саме екстрена допомога. Зверніть увагу на наступні симптоми:
• різні порушення зору: від двоїння до зниження конвергенції;
• психози, галюцинації.
• спостерігається несвідомий стан (кома, сопор) або ж втрата свідомості;
• нудота, сильна блювота;
• судоми та навіть епілептичні припадки;
• порушення дихання або ж його повна зупинка;
• виникнення пошкоджень шкіри, блідості, гематом;

Якщо хворий має хоча б один з перерахованих симптомів, слід одразу ж надати кваліфіковану медичну допомогу. Швидка однозначно поставить на ноги, але для збереження анонімності та подальшого комфортного перебування пацієнта, краще звернутися до тих, хто спеціалізується – центр детоксикації Detox в Хмельницькому.

Зверніть увагу, що зняття алкогольної ломки в Хмельницькому також передбачає детоксикацію, аби виключити з організму токсини та шлаки. Якщо ж проігнорувати процес, то одужання стає неможливим: шкідливі речовини продовжують накопичуватися, а алкоголік кожен раз відчуває тягу до спиртного.

Основні методи детоксикаціїКомплекс детоксикації в Хмельницькому починається саме з аналізів. Річ у тім, що це необхідно для виявлення загального стану пацієнта. проводяться:
1. загальний аналіз;
2. проби печінки і нирок;
3. склад крові: від гормонів до вірусних інфекцій;
4. аналіз цукру в крові і амілаза.

Варто додати, що зняття алкогольної ломки в Хмельницькому також передбачає діагностику стану хворого.

Залежно від тяжкості стану призначаються:
1. процедури фізіотерапевтичного призначення;
2. седативні препарати, аби заспокоїти залежного, а також нормалізувати його сон;
3. вітамінні і рідинні розчини для усунення болю та зневоднення організму.
4. сорбенти для нормалізації стану і виведення токсинів з організму;
5. фармакологічні препарати;
6. інфузійні розчини, що приводять в порядок кров і печінку;

Зазначимо, що комплекс з детоксикації в Хмельницькому, як і зняття алкогольної ломки, процес досить тривалий, тому що передбачає одужання хворого. В будь-якому випадку все починається саме з очищення, як фізичного, так і духовного.

Детоксикація і зняття алкогольної ломки в ХмельницькомуЦентр детоксикації Detox в Хмельницькому гарантовано допоможе кожному. Професіонали використовують не тільки медикаментозне лікування, а й сучасні методи, в тому числі психологічний вплив.

Звернувшись в клініку, ви можете бути впевнені в повній конфіденційності – не поставлять на облік, не розголосять особисту інформацію третім особам, навіть не обов’язково називати справжні ПІБ.

Зняття алкогольної ломки в Хмельницькому відбувається в комфортних умовах: повноцінне харчування для відновлення, інтернет, телебачення, регулярний нагляд, консультації лікарів. Таким чином, пацієнтам немає причин хвилюватися – достатньо зосередитися на одужанні.

Зняття алкогольної ломки в Хмельницькому здійснюється спеціалізованими лікарями з тривалим стажем. Помилкові діагнози або марна викачка коштів з клієнтів виключена.

Комплекс детоксикації в Хмельницькому з найкращим результатом – це Detox Clinic!

Сертифікати

Наші переваги

Конфіденційність
Ліцензія МОЗ
ефективне лікування
Кращі фахівці.

Невідкладна допомога
Європейський сервіс
відмінне харчування
Кондиціонери в палатах.